راهنمای شستشوی مبلمان باغ

دسترسی سریع

نگهداری مبلمان باغی اصلی ترین چالش کسانی است که در ویلا، خانه یا باغ خود از انواع مبلمان ویلایی استفاده می کنند. این وسایل به دلیل این که در معرض عوامل جوی هستند، نیاز به توجه بیشتری نسبت به مبلهای داخل خانه دارند. خاک و کثیفی ممکن است مزاحمت کوچکی باشد. اما شن و ماسه می تواند به کیفیت مبل باغی که در فضای باغ استفاده می کنید، آسیب بزند. تمیز نگه داشتن مبلمان باغی، عمر آن را بیشتر می کند. خوشبختانه، خرید کارواش خانگی و استفاده از آن بخصوص برای نگهداری و تمیز کردن این تجهیزات راهکار بهینه ای خواهد بود.

نحوه صحیح شستشوی

شستشوی مبلمان باغ یکی از مشاغلی است که به راحتی می توان آن را به تعویق انداخت ، اما با استفاده از دستگاه کاروش خانگی کارچر، به راحتی و به سرعت این شستشو رغم می خورد. دلایل اصلی استفاده از کارواش خانگی برای شستشوی مبلمان باغ، سرعت،صرفه جویی در آب و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است. استفاده از واترجت کارچر برای تمیز کردن مبلمان باغ به شما کمک می کند تا بخشی از آبی را که هنگام تمیز کردن با شیلنگ باغ باید استفاده کنید مصرف کنید.

نظافت مبلمان باغ با کارواش خانگی

با آب فشار قوی می تواند در هزینه و آب صرفه جویی کنید: شیلنگ باغی با فشار ۴ بار حدود ۳۵۰۰ لیتر آب در ساعت مصرف می کند، در حالی که یک دستگاه واترجت کارچر با فشار ۱۰۰ بار فقط ۴۰۰ لیتر در ساعت مصرف می کند.

 

مدل های Full Control ما دارای یک دسته نازل هستند که تنظیم فشار را از طریق تمیز کردن ملایم مبلمان باغی چوبی ظریف یا با فشار قوی تر برای پلاستیک آسان می کند. یک برس شستشو نیز می تواند برای از بین بردن آلودگی از هر مبلمان باغ استفاده شود.

شستشوی باغ با کارواش خانگی

هنگام تمیز کردن مبلمان باغی چوبی، بهتر است از با نازل از فاصله دورتر شروع کرده و به آرامی به سطح مورد نظر نزدیک شوید تا فاصله ای مناسب را برای از بین بردن خاک مبلمان باغ پیدا کنید.

خرید آنلاین محصولات نظافتی کارچر آلمان از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.