نظافت با دستگاه های بخارشوی خانگی در شرایط کرونا

دسترسی سریع

برای از بین بردن ویروس کرونا استفاده از شوینده های ملایم کفایت نمی کند. ویروس کرونا ممکن است برای ساعت‌ها تا روزها بر روی سطوح ساخته شده از مواد مختلف زنده بماند. تمیز کردن سطوح به وضوح کثیف و به دنبال آن ضد عفونی کردن بهترین اقدامات برای پیشگیری از ۱۹-COVID و سایر بیماری‌های تنفسی ویروسی در خانواده‌ها است.

دستگاه بخارشوی نه تنها آلودگی های سر سخت را از بین می برند، بلکه یک پاک کننده موثر در برابر ویروس ها و باکتری ها نیز می باشند. در ادامه متن به شما توضیح می دهیم که شستشو با بخار بسیار موثر بوده و هنگام استفاده از آن باید به چه نکاتی توجه کنید.

نظافت بهداشتی با دستگاه بخارشوی تا ۹۹.۹۹۹٪ از ویروس ها را از بین می برد

محصولات بخارشوی به دلیل شستشوی عمیق منافذ و عملکرد موثر بدون نیاز به استفاده از مواد شوینده شیمیایی شناخته شده اند. این محصولات تقریباً در هر نقطه از خانه قابل استفاده هستند و برای شستشوی بهداشتی دستگیره ها، اتصالات و سطوح مناسب هستند.

در صورت استفاده صحیح از دستگاه های بخارشوی تا ۹۹.۹۹۹٪ از ویروس های پوشیده شده * (ویروس کرونا یا آنفولانزا) و ۹۹.۹۹۹٪ از باکتری های معمولی خانگی ** را از سطوح سخت حذف می کند. به همین دلیل محصولات بخارشور می توانند سهم ارزشمندی در بهداشت عمومی چه در مصارف خانگی، تجاری یا صنعتی داشته باشند.

* در آزمایشات نشان داده است که با نظافت حداکثر ۳۰ ثانیه ای در محل به خصوص. سطح بخار در صورت تماس مستقیم با سطح مورد نظر، ۹۹.۹۹۹٪ از ویروس های پوشیده شده مانند ویروس کرونا یا آنفلوانزا از روی سطوح سخت خانه حذف کند.

** هنگام شستشوی کامل با بخارشوی کارچر، ۹۹.۹۹٪ از همه باکتری های معمولی خانگی بر روی سطوح سخت صاف خانگی از بین می روند، به شرطی که سرعت نظافت ۳۰ سانتی متر بر ثانیه باشد.

علت قدرت بسیار زیاد دستگاه های بخارشوی در نظافت

پاک کننده های بخارشوی نسبت به روش های معمولی با مواد شوینده، بهداشت بیشتر و عملکرد نظافت بیشتری را ارائه می دهند. راز نظافت سطوح با بخارشوی خانگی در ترکیب بخار و دما نهفته شده است. آب در دستگاه تا زمانی که به نقطه جوش برسد، گرم می شود و به همین دلیل باعث ایجاد بخار بسیار گرم در دستگاه می شود. سپس این بخار از لوازم جانبی (نازل کف ، نازل دستی و غیره) در دمای ۱۰۰ درجه سانتی گراد می گذارد و ذرات ریز بخار تا ۱۷۰ کیلومتر در ساعت به سطح مورد نظر پرتاب می شود. در نتیجه، بخار وارد شکاف های کوچکی می شود که پارچه های معمولی به آن دسترسی ندارند.

نکات مهم در استفاده از بخارشور

نکات مهم در دستگاه های بخارشور

در محصولات بخارشو آب بسیار گرم در حدود ۱۰۰ درجه سانتی گراد بیرون می آید و با افزایش فاصله به سرعت سرد می شود. به منظور مبارزه موثر با ویروس ها، نازل باید مستقیماً بر روی سطح هدایت شود. همچنین برای اطمینان از مدت زمان کافی برای نظافت در حالت ایده آل نازل باید ۳۰ ثانیه در محل مورد نظر با حداکثر بخار قرار گیرد.

نفسی راحت برای والدین و افراد مبتلا به آلرژی

بر خلاف محلول های شیمایی، تراکم بخار هیچ گونه مواد حساسیت زایی را روی سطح شستشو شده باقی نمی گذارد. همچنین بخار، گرد و غبار را بخش نمی کند و هیچ ماده حساسیت زایی را به وجود نمی آورد. این امر به طور قابل توجهی آب و هوای داخلی را بهبود می بخشد.

عدم وجود مواد شوینده شیمیایی در مواردی که بچه های کوچک در خانه می باشند اهمیت ویژه ای دارد. به دلیل اینکه نوزادان روی زمین بازی می کنند و وسایل مختلفی را در دهان خود می گذارند. واکنش های آلرژیک یا سوزش پوست ناشی از باقی مانده مواد شوینده ، دیگر در بخارشوی وجود ندارد.

از بین بردن ویروس ها با بخارشوی خانگی

مناسب برای عملکرد مداوم

نظافت طولانی با مواد شوینده شیمیایی می تواند دستگاه تنفسی را تحریک نماید. ولی با دستگاه بخارشوی این شرایط کاملا متفاوت است. از آنجا که شوینده های بخار فقط به برق و آب احتیاج دارند، می توان آنها را تقریباً به مدت نامحدود استفاده نمود – در بسیاری از مدلها، حتی می توان آب را در حین کار دوباره پر نمود.

خرید آنلاین محصولات نظافتی کارچر آلمان از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.