طریقه شستشوی بهداشتی سطوح بدون نیاز به مواد شیمیایی در مقابله با ویروس کرونا

دسترسی سریع

در نظافت سنتی با تی، ممکن است ناخودآگاه مواد آلوده در زمان نظافت به فرد مسئول نظافت پاشیده شود و موجب انتقال کرونا شود. نظافت سطوحی مثل دیوارها که با دستمال و توسط پرسنل نظافتی انجام می‌شود نیز با درصد احتمال بالایی موجب انتقال آلودگی ویروس کرونا می‌شود. مزیت بزرگ دستگاه‌های بخارشوی این است که هنگام کار با آنها تنها دستگاه، برس‌ها و نازل‌ها هستند که در تماس با سطوح مختلف قرار می‌گیرند و آلودگی مستقیماً به مخزن جمع آوری انتقال داده می شود. بدین صورت پرسنل در ایمنی کامل کار خود را انجام می‌دهند.

دستگاه های بخارشوی برای شستشو و ضد عفونی ثابت شده اند. به منظور اطمینان از بهداشت کافی و مقابله با میکروب ها یا ویروس های مضر، دستگاه های بخارشوی به دلیل دمای بالای نظافت، یک راه حل موثر و کاربردی محسوب می شوند.

نظافت کامل با دستگاه بخارشوی

نظافت کامل و بهداشتی با دستگاه های بخارشوی

دستگاه های بخارشوی می توانند به طور موثر با میکروب ها، باکتری ها و ویروس های روی دیوار، کف یا مبلمان مبارزه می کنند. بخار، در قطرات بسیار ریز از نازل خارج می شود.(در دمای حدود ۱۰۰ درجه سانتی گراد، با حداکثر فشار تا ۸ بار و شتاب حدود ۱۷۰ کیلومتر در ساعت) بنابراین، بخار به ترک ها یا چین های لاستیکی می رسد که در آن برس ها یا پارچه ها به آسانی دسترسی ندارند، بنابراین مناطق سخت دسترسی را می توان از نظر بهداشتی کاملاً تمیز نمود.


در صورت استفاده صحیح از دستگاه های بخارشوی تا ۹۹.۹۹۹٪ از ویروس های پوشیده شده * (ویروس کرونا یا آنفولانزا) و ۹۹.۹۹۹٪ از باکتری های معمولی خانگی ** را از سطوح سخت حذف می کند. به همین دلیل محصولات بخارشور می توانند سهم ارزشمندی در بهداشت عمومی چه در مصارف خانگی، تجاری یا صنعتی داشته باشند.

* در آزمایشات نشان داده است که با نظافت حداکثر ۳۰ ثانیه ای در محل به خصوص. سطح بخار در صورت تماس مستقیم با سطح مورد نظر، ۹۹.۹۹۹٪ از ویروس های پوشیده شده مانند ویروس کرونا یا آنفلوانزا از روی سطوح سخت خانه حذف کند.

** هنگام شستشوی کامل با بخارشوی کارچر، ۹۹.۹۹٪ از همه باکتری های معمولی خانگی بر روی سطوح سخت صاف خانگی از بین می روند، به شرطی که سرعت نظافت ۳۰ سانتی متر بر ثانیه باشد.

طریقه شستشوی بهداشتی با بخارشوی کارچر

بخارشو های کارچر با قابلیت سیستم مکش

صرفه جویی در هزینه و سازگار با محیط زیست

پاک کننده های بخارشوی تمام سطوح سخت را بدون استفاده از مواد شوینده شیمیایی نظافت می کنند.

شستشوی موثر تمامی سطوح سخت

با لوازم جانبی مناسب، نظافت کامل و بهداشتی امکان پذیر می شود. همچنین امکان استفاده از مواد شیمیایی را برای تصفیه قبل از شستشو در صورت آلودگی شدید و مکیدن مجدد آب کثیف از طریق سیستم ارائه می دهند.

خرید آنلاین محصولات نظافتی کارچر آلمان از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.