پر فروش ترین بخارشوی کارچر کدام است؟

دسترسی سریع

بخارشو یک ابزار کاربردی است که بدون استفاده از مواد شیمیایی خشن، می‌تواند سطوح کف و درز میان سرامیک‌ها تمیز کند، میکروب‌ها را از بین ببرد، لکه‌های سرسخت را حذف کند و حتی پنجره‌های کثیف خانه را پاک کند. با بهترین بخارشوی، در زمان کوتاهی می‌توانید خانه‌ای درخشان داشته باشید. اما انتخاب بخارشوی مناسب ممکن است کار دشواری باشد. برند آلمانی کارچر سابقه‌ای طولانی در تولید بهتری محصولات نظافت خانگی دارد و یکی از بهترین انتخاب‌های موجود در بازار به شمار می‌رود. شما می‌توانید انواع محصولات کارچر را از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم انتخاب و خریداری کنید. بر اساس تجربه همه بخارشوی‌ها یکسان و با یک تکنولوژی ساخته نمی‌شوند و حتی در برخی موارد از پس کارایی و عملکردی که برای آن طراحی شده‌اند برنمی‌آیند. ما در این مقاله تلاش می‌کنیم نشان دهیم چرا برخی از بخارشوی‌ها پر فروش می‌شوند و پر فروش ترین بخارشوی کارچر کدام مدل است. با ما در ادامه همراه باشید.

  • ویژگی‌های یک بخارشو خوب
  • انتخاب بهترین بخارشوی
  • نکات خرید بهترین بخارشوی
  • پر فروش ترین بخارشوی کارچر

ویژگی‌های یک بخارشو خوب

وقتی بخارشوهای مختلف را آزمایش می‌کنیم، بسته به نوع محصول، به دنبال جنبه‌های مهمی می‌گردیم که در پر فروش شدن یک مدل و برند تاثیر جدی دارد. یک بخارشوی خوب، سهولت استفاده همراه با توانایی پاک کردن لکه‌های سخت از روی زمین، بدون فشار را به ارمغان می‌آورد. باید بررسی کنیم که بخار شوی‌ها تا چه حد کنج و گوشه دیوارها را تمیز می‌کنند، یا ابزار جانبی مانند موپ‌های دستی را در اختیارمصرف کننده قرار می‌دهند. باید با دقت مشاهده کنیم که آیا برای کارهای کوچکتر مانند تمیز کردن سینی فر یا دوغاب بین سرامیک‌ها و کاشی‌ها مناسب هستند یا خیر. ایا از پس تمیزکاری عمیق آلودگی‌های کف حمام بر‌می‌آیند؟ ما انتظار داریم که این ابزارها کف‌ها را به خوبی تمیز کنند و کارهای نظافتی سخت از جمله صفحه دوش، اجاق گاز و درز کاشی را بدون استفاده از شوینده انجام دهند. اگر نگران فضایی هستید که در آن تنفس می‌کنید، استفاده از بخارشو مزیت بزرگی به همراه دارد و می‌توانند کک‌ها و کنه‌ها، میکروب‌ها و گرد و غبار را به سرعت از بین ببرند، به ویژه در صورتی که حیوان خانگی دارید. با این حال، هشدار داده شود که بخارشوی‌ها در طیف وسیعی از اشکال و مدل‌های مختلف هستند و انتخاب بهترین آن‌ها برای شما آسان نیست. در اینجا ما چند نکته را جمع‌آوری کرده‌ایم که می‌توانید قبل از خرید در نظر بگیرید.


خرید بخارشوی کارچر

انتخاب بهترین بخارشوی

بخارشوی‌ها در سه فرمت اصلی عرضه می شوند. اول، بخارشوی کلاسیک که دارای یک واحد بخار و نازل انتقال بخار است. جایی که آب در آن قرار می‌گیرد و می‌جوشد و از طریق یک لوله به نازل سر که توسط آن بخار پخش می‌شود. سر اصلی معمولاً یک سر پاک کن است که نوعی پد یا پارچه میکروفیبر به آن متصل می‌شود تا بخار آلودگی را از سطح جدا کرده و پد یا پارچه آن را پاک کند. با این حال، بخارشوی‌ها معمولاً با مجموعه‌ای از ملحقات، از جمله برس‌هایی برای تمیز کردن مناطق کوچک‌تر و خراش‌ها یا تیغه‌هایی برای تمیز کردن میز کار یا شیشه ارائه می‌شوند.

انواع بخارشوی کارچر با قدرت بالا

دوم، بخارشویی که دیگ و سر نازل را در یک دستگاه تمیزکننده عمودی ادغام می‌کنند. همانطور که از نام آن پیداست، برای عملکردی به عنوان یک موپ با قدرت فوق العاده طراحی شده‌اند، که با داشتن یک واحد دیگ بخار کوچکتر و قابل جابجایی و امکان اتصال سرهای اضافی به جای سر پاک کن به اندازه بخارشوی کلاسیک همه کاره هستند و استفاده از آنها آسان و بسیار جمع و جور است.

سوم، بخارشوی دستی کوچک که برای تمیز کردن آشپزخانه و حمام عالی است اما با مخازن کوچک که برای نظافت با مناطق بزرگتر طراحی نشده‌اند. بخارشوی خانگی همه انواع مختلف را در بر می‌گیرد و متناسب با هر نیاز شما محصول مناسبی را ارائه می‌کند.

نکات خرید بهترین بخارشوی

بخارشوی‌ها از نظر ظرفیت، راحتی و قدرت تمیز کنندگی متفاوت هستند. بدیهی است که اندازه مخزن تفاوت زیادی ایجاد می‌کند. در برخی مدل‌ها، تنها زمانی می‌توانید مخزن را دوباره پر کنید که بخارساز خاموش شده و نازل خنک شود، یعنی که تنها تا زمانی که آب در مخزن وجود دارد می‌توانید آن را تمیز کنید و این زمان به ده یا ۱۵ دقیقه محدود می‌شود. با این حال، برخی از مدل‌ها اکنون دارای یک مخزن تغذیه جداگانه هستند که می‌توانید در حین استفاده از پاک‌کننده، آن را دوباره با آب پر کنید. درنتیجه می‌تواند به صورت پیوسته و بدون وقفه مورد استفاده قرار گیرد.


انواع کاربرد بخارشو خانگی و موارد استفاده‌ی آن

قدرت دیگ نیز عامل موثر دیگری است، زیرا می‌تواند زمان بیشتری آب را بجوش آورد و بخار را تحت فشار قرار دهد. بخارشوهای جدیدتر در کاهش زمان انتظار بسیار بهتر عمل کرده‌اند، اما هنوز چند دقیقه طول می‌کشد تا بخار دستگاه قابل استفاده شود. علاوه بر این، بسیاری از بخارشوها قبل از اینکه بتوانند به کار خود ادامه دهند، گه‌گاهی نیاز به توقف دارند. توانایی دستگاه در کاهش این زمان عامل دیگری در انتخاب بخارشوی مناسب است. نکته دیگری که باید در نظر گرفت، فشار است. هر چه فشار بخار بیشتر باشد، جریان بخار با شدت بیشتری خارج می‌شود و کثیفی را بهتر از بین می‌برد. به همین دلیل، بخارشویی که می تواند فشاری بین ۳.۵ تا ۴ بار وارد کند، قدرت پاک کنندگی بسیار بیشتری نسبت به تمیزکننده‌های دستی با فشار کمتر از ۳ بار دارد. از این جهات قیمت بخارشوی کارچر با توجه به رعایت تمامی استانداردهای گفته شده در این مقاله بسیار مناسب و مقرون بصرفه خواهد بود.

پر فروش ترین بخارشوی کارچر

مواردی وجود دارد که در خرید بخارشو لازم است مورد توجه قرار گیرد. مواردی که نشان می‌دهد چرا پر فروش ترین بخارشوی کارچر ارزش خرید دارد. به لوازم جانبی‌ای که به همراه بخارشوی دریافت می‌کنید خوب نگاه کنید. هر چه تعداد برس‌ها، نازل‌ها بیشتر باشد، بهتر است، در حالی که یک روکش سرشوینده، مزیت بزرگ دیگری است. طول هر شیلنگ بخارش نکته مهم دیگری است، زیرا هیچ چیز خسته‌کننده‌تر از این نیست که نتوانید نقط کنج دیوارها را تمیز کنید. در گذشته، برخی از بخارشوی ها به آب مقطر یا دیونیزه شده نیاز داشتند زیرا با رسوب آهک مسدود می‌شدند. بسیاری از مدل‌های اخیر حاوی نوعی فیلتر یا سیستم جلوگیری از رسوب آهک هستند، اگرچه در منطقه‌ای با آب سخت زندگی می‌کنید، همچنان به استفاده از آب فیلتر شده احتیاج دارید. یکی از پر فروش ترین بخارشوی کارچر که با داشتن نازل‌ها، برس و دیگر لوازم جانبی بسیاری گستره‌ی وسیعی از انواع کاربردها و کاراریی‌ها را در امر نظافت شامل می‌شود  بخارشوی SV7 کارچر نام دارد.

در نهایت، قبل از خرید بخارشوی، اطمینان حاصل کنید که سطوحی که می‌خواهید تمیز کنید، می‌توانند با تمیز کردن بخار مقابله کنند. در حالی که کف‌پوش‌های چوبی، کاشی‌ها، بیشتر میزهای کار و کف‌پوش‌های ورقه‌ای وینیل با بخارشوی تمیز می‌شوند، برخی از کفپوش‌های چوب نرم، لمینت یا مدولار در برابر بخار آسیب می‌بینند و باید با جارودستی یا جاروبرقی تمیز شوند.

پرفروش ترین بخارشوی کارچر

Kärcher SC3 EasyFix: بهترین بخارشوی با ارزش

بخارشوی میان رده EasyFix Kärcher نه تنها راه اندازی آسانی دارد، بلکه استفاده از آن نیز فوق العاده آسان است. لوله‌های اکستنشن و سر پاک کن آن به راحتی رو هم سوار می‌شوند. سپس مخزن را از دیچه‌ی روی آن در بالا پر می‌کنید، که دارای یک فیلتر ضد رسوب داخلی است. ظرف یک دقیقه، بخار خوبی ایجاد می‌کند و تا زمانی که آب تمام شود به کار خود ادامه می‌دهد. با یک مخزن یک لیتری، این زمان ۱۰ تا ۱۵ دقیقه به طول می‌کشد اما نکته جالب این است که می‌توانید آب بیشتری را بدون خاموش کردن دستگاه درون آن بریزید. این دستگاه فوق‌العاده قوی است و بخار آب داغ زیادی را با فشار دادن ماشه پخش می‌کند و کثیفی‌ها را با قدرت پاک می‌کند. لوله‌های اکستنشن را جدا کنید، سر کوچک‌تر یا ضمیمه برس را اضافه کنید تا کاشی‌ها، محفظه‌های دوش، سینک‌ها و موارد دیگر به خوبی تمیز شوند.

مزیت دیگر سبکی بخش مرکزی دستگاه است و به راحتی در اطراف خانه جابجا می‌شود، در حالی که کابل ۴ متری و شیلنگ بخار ۲ متری امکان دسترسی زیادی به شما می‌دهد. ابزار و لوازم پاک کننده فرش نیز در این مجموعه همراه دستگاه ارائه می‌شود. زمانی که به قدرت تمیز کنندگی قوی نیاز دارید، بخارشوی کارچر مدل  SC3 EasyFix آنچه را که لازم است در اختیار دارد.

مشخصات کلیدی – نوع: بخارشوی ظرفیت مخزن آب: ۱ لیتر; قدرت: ۱۹۰۰W; حداکثر فشار بخار: ۳.۵ بار؛ لوازم جانبی ارائه شده: نازل کف، برس گرد نازل دستی. طول سیم: ۴ متر; ابعاد: ۲۹ x 19 x 111 سانتی متر; وزن: ۳.۶ کیلوگرم؛ گارانتی: ۱ سال

Kärcher SC4 EasyFix: قوی ترین بخارشوی

اگر خانه‌تان کمی بزرگ‌تر است یا متریال تیره‌تر استفاده کرده‌اید، از SC3 EasyFix یا برادر بزرگ‌تر آن، بخارشوی کارچر مدل SC4 ، بهره ببرید. این بخارشوی ۲۰۰۰ واتی قوی‌تر به شما امکان جایجایی مخزن آب را می‌دهد و هر لحظه می‌توانید آن را بیرون بکشید و پر کنید، سپس بلافاصله جریان بخار را ادامه دهید. این دستگاه بدون توقف رسوبات سخت و سطوح آلوده خانه را پاکیزه می‌کند. مانند SC3، این دستگاه یک پاک کننده همه کاره است، با دو لوله کششی و طیف وسیعی از نازل‌ها که در سینک‌ها، سینی‌های دوش، کاشی‌ها، حما‌م‌ها و میز کار شما با کثیفی مبارزه می‌کند. همچنین دارای یک قفل کودک بر روی نازل بخار است تا از آسیب به کودکان جلوگیری کند. Kärcher یک ابرقهرمان بخارشوی است که برای استفاده آسان و به اندازه کافی قدرتمند برای سخت‌گیرترین افراد در خانه‌ها ساخته شده است.

مشخصات کلیدی – نوع: بخارشوی ظرفیت مخزن آب: ۸۰۰ میلی لیتر; قدرت: ۲۰۰۰ وات; حداکثر فشار بخار: ۳.۵ بار؛ لوازم جانبی ارائه شده: تمیزکننده کف، نازل دستی، برس کوچک، برس گرد، ۲ عدد روکش میکروفیبر، ۲ عدد لوله اکستنشن. طول سیم: ۴ متر; ابعاد: ۳۸ x 25 x 27cm; وزن: ۴.۱ کیلوگرم؛ گارانتی: ۲ سال

در این مقاله چند مدل از پر فروش ترین بخارشوی کارچر را معرفی کردیم و امکاناتی را که در اختیار خریداران قرار می‌دهد بررسی شد. انتخاب این محصولات از جانب کاربران نه صرفا بخاطر برند و کشور سازنده است بلکه طیف وسیعی از امکانات، ابزار و دوامی را که به همراه خود به ارمغان می‌آورد علت انتخاب این چند مدل از محصولات کارچر در سراسر جهان است. متناسب با نیاز خود انتخاب کنید و با خیال راحت مناسب‌ترین دستگاه بخارشوی کارچر را برای خود خریداری کنید.

خرید محصولات خانگی کارچر با گارانتی 12 ماهه ابراهیم
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید