معرفی شرکت کارچر و تاریخچه آن

دسترسی سریع

شرکت کارچر یکی از شرکت های پیشگام جهان در زمینه تکنولوژی های نظافی و شستشو های خانگی و صنعتی است که در سال ۲۰۱۷، ارزش سهام این شرکت و دارایی سهامداران آن به بالاترین میزان خود در تاریخ ۲.۵ میلیارد یورو رسید. کارچر یکی از بهترین سازندگان آلمانی دستگاههای شستشو با فشار بالا، تمیز کننده های فوق العاده حرفه ای با فشار بالا، دستگاه های نظافتی خلاء و بخار و دستگاههای بخارشوی صنعتی و خانگی، انواع پمپ برای خانه و باغ، جاروبرقی و خشک کن، ماشین های شستشوی ماشین، ماشین های تمیز کردن، دستگاه های شستشوی یخ خشک، دستگاه های آب آشامیدنی و فاضلاب، مدیریت ناوگان بر اساس انتقال داده ها است. همچنین شرکت آلمانی کارچر  ارائه دهنده انواع راه حل های نوآورانه برای مشکلات نظافتی است

کارچر در زمینه شست و شو و نظافت خانگی همواره در حال تحقیق و توسعه راهکار های جدید است به همین دلیل است که همواره در خصوص شست و شوی منزل سیستم هایی بدون نقص و کامل را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. به منظور توسعه و ارائه راهکار های جدید ، کارچر همواره در حال بحث و آزمایش کاربران ، هم افراد مبتدی و هم حرفه ای است. نگرشی که پس از این تحقیق و توسعه به ما افزوده می شود اساس پیشرفت و توسعه کمپانی و محصولات آن است. لذا در تولید محصول جدید علاوه بر اطمینان داشتن از اینکه محصول تولیدی حتی تحت پیچیده ترین و سخت ترین موقعیت ممکن نیز کارایی خود را حفظ می کند، این موضوع که استفاده از وسیله مورد نظر کاملا” آسان و قابل فهم باشد نیز مد لحاظ قرار داده شده است.

دستگاه های کارچر را می توانید از وردی در حیاط خانه تا سوله های کارخانه استفاده نماید. در شرکت کارچر تلاش می شود با راه‌حل‌های نوآورانه شستشو، زندگی روزمره شما ساده‌تر، ایده ال تر و مناسب‌تر از قبل شود و به شما در دستیابی به نتایج بزرگ و پیشبرد امور کمک شود. شرکت ابراهیم با ارائه انواع دستگاه های نظافت خانگی کارچر راهکار های بهینه ای در ارتقا کیفیت نظافت منازل به شما ارائه می دهد.

شرکت کارچر آلمان

میزان فروش کارچر

یکی از اصلی‌ترین آیتم‌های نمایانگر جایگاه شرکت‌های مختلف، میزان فروش سالانه آنها در سطح جهان می‌باشد. کارچر آلمان نیز در سال ۲۰۱۸ با فروش بیش از ۵/۲ میلیارد یورو بار دیگر رکورد فروش در این صنعت را که قبل از این نیز متعلق به همین شرکت بود جابجا کرد. جالب است بدانید که دومین شرکت این صنعت در همین سال کمتر از نیمی از فروش کارچر را داشته است.

چه هدفی شرکت کارچر را هدایت می نماید؟

فلسفه نوآوری ساده : نوآوری همان چیزی است که مردم از آن سود می‌برند. شرکت کارچر خود را کمال گرا می داند و همیشه در سیستم ها و طرح های خود دنبال بهبود بوده است. شجاعت این شرکت آلمانی در زمینه خلق فناوری های جدید منجر به راه‌حل‌هایی با عملکرد قانع‌کننده و کیفیت می‌شود که همیشه یک گام جلوتر از رقبای خود است. ارائه راهکار های نظافتی همچون دستگاه مبل شویی خانگی، انواع جاروبرقی آب و خاک، دستگاه زمین شوی و کارواش کارچر از جمله محصولاتی است که این شرکت برای افزایش کیفیت و سهولت بیشتر اجرای فرایند های نظافت به کاربران خانگی ارائه می دهد.

تاریخچه شرکت کارچر

شرکت کارچر دائماً در حال توسعه راه حل های جدید موجود در نظافت می باشد. نوآوری یکی از اصلی ترین اصول این شرکت آلمانی بوده است. نوآوری چیزی است که به نفع مردم است، زیرا زندگی شما را آسان تر، کارآمدتر و دلپذیرتر می نماید. این ادعا و تعهد از زمان تاسیس شرکت در سال ۱۹۳۵ بوده است.

بنیانگذار شرکت آلفرد کارچر با هدف یافتن راه‌حل‌های جدید برای هر چالشی تلاش می نمود و تا به امروز این روح نوآوری را حفظ شده است. بیش از ۱۰۰۰ نفر از کارکنان در تحقیقات و توسعه جهانی هر روز سخت تلاش می‌کنند تا راه‌حل‌های جدیدی را توسعه دهند. زیرا نوآوری را به شانس واگذار نمی‌کند. بعضی از ارقام شرکت کارچر:

۶۳۲ حق ثبت اختراع فعال و ۱۱۰ محصول جدید تنها در سال ۲۰۱۸. علاوه بر این، ۹۰ درصد ماشین های فروخته شده ما کمتر از ۵ سال عمر دارند.

بنیان گذار شرکت کارچر

۱۹۳۵ – بنیاد گذار شرکت

پس از یازده سال کار در شرکت پدرش (آلفرد کارچر) شرکت خود را در اشتوتگارت – در سال ۱۹۳۵ راه‌اندازی کرد. آلفرد کارچر دمنده های هوای گرم نوآورانه ای را برای گرم کردن موتور هواپیماها توسعه می داد.

فناوری گرمایش شرکت کارچر

۱۹۴۵ – فناوری گرمایش

صنعت هوانوردی نیاز شدیدی به فناوری گرمایش نوآورانه کارچر داشت. در ۱ ژوئن ۱۹۳۹ ،آلفرد کارچر با ۱۲۰ کارمند وارد کارخانه جدید در وینندن شد و با شروع جنگ، این شرکت در صنعت اسلحه مشغول شد و بخاری کابین و همچنین دستگاه هایی برای یخ زدایی بال ها برای نیروی هوایی آلمان تولید نمود.

شرکت کرشر

۱۹۴۸ – شروع جدید با ۴۰ کارمند

پس از جنگ، آلفرد کارچر به فکر فروش شرکت افتاده بود، اما با ۴۰ کارمند، شروع به تولید کالا را برای نیازهای فوری سال های پس از جنگ نمود: در ابتدا ترولی و بعدها بخاری های برای گرمایش سالن ها، چادرها و اصطبل ها تولید نمود. تعداد کارکنان تا سال ۱۹۴۸ به ۱۴۱ نفر رسیده بود.

محصولات شرکت کارچر

۱۹۵۰ – ورود به فناوری نظافت

در سال ۱۹۵۰ آلفرد کارچر با توسعه اولین تمیز کننده فشار قوی آب گرم اروپا پیشرفت چشمگیری در فن آوری نظافت ایجاد کرد. طراحی گرمایش بسیار آینده نگر بود و این دستگاه پایه و اساس آینده شرکت را ایجاد نمود.

اولین دستگاه های کارچر آلمان

۱۹۷۴- تمرکز بر فناوری فشار قوی

در سال ۱۹۷۴ مدیریت تصمیم گرفت گامی شجاعانه بردارد و بر روی فناوری فشار قوی برای کاربران حرفه ای تمرکز کند و دیگر همه گروه از محصول را ارائه ندهد. در این مرحله رنگ ماشین آلات از آبی به زرد کارچر معروف در جهان تبدیل شد.

تمیز کردن مجسمه مسیح توسط شرکت کارچر

۱۹۸۰ – تمیز کردن مجسمه مسیح

در ۱۹۸۰ کارچر در حمایت فرهنگی خود را با نظافت مجسمه مسیح در ریودوژانیرو آغاز کرد. از آن زمان بیش از ۱۴۰ بنای فرهنگی در سراسر جهان شستشو داده شد. در همان سال تغییر در استراتژی “نظافت” به عنوان یک نیاز اساسی وجود داشت.

اولین اسکرابر شرکت کارچر

۱۹۸۶ – اولین اسکرابر خشک کن

در سال ۱۹۸۶، کرشر با راه اندازی دستگاه نظافت BR 450 استانداردهایی جدیدی را در زمینه نظافت حرفه ای ایجاد نمود. دارای فناوری نوآورانه برس غلتکی بود که امروزه در بیش از ۵۰ درصد از تمام دستگاه های موجود در بازار جهانی استفاده می شود.

نظافت شرکت کارچر

۱۹۹۸- نظافت در میدان سنت پیتر

کار بر روی ۲۸۴ ستون به عنوان بخشی از حمایت فرهنگی، نه ماه به طول انجامید. با مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع ، این پروژه تا به امروز گسترده ترین پروژه نظافت ساختمان بوده و در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.

انواع تجهیزات شرکت کارچر

۲۰۰۳ – ورود به بخش رباتیک

در سال ۲۰۰۳ یک میدان کاملاً جدید باز شد: اولین ربات نظافت کاملاً مستقل برای خانوارها، در بازار عرضه شد.

نظافت باغ ها با تجهیزات شرکت کارچر

۲۰۰۷ – ورود به بخش تجاری باغ ها

آب رسانی به تمام نقاط باغ. در سال ۲۰۰۷ Kärcher با ۲۲ مدل پمپ برای خانوارهای خصوصی وارد این بازار شد. علاوه بر پمپ ها ، امروزه این محدوده شامل شیلنگ، تفنگ ماشه، آبپاش و سیستم آبیاری نیز می شود.

رنگ زردو خاکستری محصولات کارچر

۲۰۱۳ – ایجاد دو رنگ زرد و خاکستری

تغییر دیگر در رنگ شرکت. از سال ۲۰۱۳ ماشین آلات برای استفاده حرفه ای و صنعتی خاکستری بوده و دیگر زرد نبودند. این امر تشخیص آنها را از محصولات برای کاربران خانگی که هنوز زرد رنگ هستند ، آسان تر می کند.

دومین جایزه بازاریابی شرکت کارچر

۲۰۱۸ – دومین جایزه بازاریابی

در سال ۲۰۱۸ ، کارچر برای دومین بار جایزه بازاریابی آلمان را دریافت نمود. که در تاریخ این جایزه بی نظیر است. این جایزه نشان دهنده موفقیت این برند تجاری در ۱۰ سال گذشته است.

توسعه، خرید، تولید و فروش کرشر

۲۰۱۹ – توسعه، خرید، تولید و فروش

Max Holder GmbH یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان برای وسایل نقلیه با سیستم چند منظوره نظافت است و از سپتامبر ۲۰۱۹ بخشی از گروه کارچر می باشد.

خرید محصولات خانگی کارچر با گارانتی 12 ماهه ابراهیم
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید