آشنایی با روش تشخیص بهترین جاروبرقی آب و خاک

دسترسی سریع

در سال های اخیر مدل های مختلف جاروبرقی طراحی و روانه بازار شده اند. هر کدام از این مدل های ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و متناسب با نیازهای مختلف طراحی شده اند. جاروبرقی آب و خاک کارچر یکی از دستگاه های پر کاربرد در نظافت خانه است. بهترین جاروبرقی آب و خاک می توانند آلودگی های مرطوب در خانه حمع آوری کند یا در مدت زمان کوتاهی تمام کثیفی های داخل خودرو را به طور کامل از بین ببرد. به این نوع جاروبرقی، جاوربرقی فروشگاهی نیز گفته می شود. زیرا جاروبرقی آب و خاک قابلیت های نظافتی ای دارند که جاروبرقی های دیگر آن را ندارند.

هنگام انتخاب بهترین جاروبرقی آب و خاک باید به چه مواردی دقت کنیم؟

موارد مختلفی است که در عملکرد دستگاه جاروبرقی آب و خاک تاثیر می گذارد. هر کدام از این ویژگی ها می تواند کمک کند تا فرایند نظافت با کیفیت بالاتری انجام شود. جاروبرقی آب و خاک آلودگی های مختلفی مثل حاک اره، گرد و خاک و یا حتی زباله های صنعتی را می تواند از روی زمین حمع آوری کند.

قدرت مکش:

در بیشتر موارد جاروبرقی آب و خاک به قدرتی معادل با ۳.۵ تا ۵ اسب بخار نیاز دارند. قدرت خیلی بالایی نیاز نیست، تنها کافی است تا بتوان آلودگی جامد و مایع را بتوان مکش کند. البته معمولا عددهایی که روی دستگاه نوشته شده است در شرایط آزمایشگاهی ثبت شده اند و در استفاده واقعی معمولا مقداری کمتر هستند.

جنس و ظرفیت مخزن

با توجه به اینکه پلاستیک در مقایسه با فلز دچار زنگ زدگی یا خوردگی نمی شود بهتر است از دستگاهی با مخزن پلاستیکی انتخاب کنید. مخزن استیل هم نمی تواند گزینه چندان مناسبی باشد زیر آن نیز بعد از گذشت مدتی دچار زنگ زدگی می شود. همچنین پلاستیک از وزن کمتری نیز برخوردار است و این موضوع کمک می کند تا جاروبرقی را بتوان راحت تر جا به جا کرد.

ظرفیت مخزن جاروبرقی های آب و خاک معمولا بین ۱۸ تا ۴۰ لیتر است. دستگاه هایی نیز وجود دارد که ظرفیتی بیش از این مقدار دارند اما همین مقدار برای اکثر مصارف کافی است.

لوازم جانبی

هرچه جاروبرقی قابلیت نصب لوازم جانبی بیشتری داشته باشد، قابلیت و توانایی نظافت گسترده تری نیز پیدا خواهد کرد. این قطعات می تواند شامل نازل و سری های مختلفی باشد. این سری ها امکان مکش آلودگی های مختلف را فراهم می کند.

در بازار مدل های مختلف جاروبرقی آب و خاک وجود دارد در ادامه قصد داریم تا با بهترین جاروبرقی آب و خاک موجود در بازار آشنا شویم تا بتوان در هنگام انتخاب تصمیم بهتری گرفت.

معرفی جاروبرقی آب و خاک کارچر WD3 premium

جاروبرقی آب و خاک کارچر WD3 premium مصرف انرژی بسیار پایینی دارد، مصرف انرژی این دستگاه معادل با ۱۰۰۰ وات است. مخزن این دستگاه حجمی معادل با ۱۷ لیتر دارد. طول کابل برق آن نیز ۴ متر است و کمک می کند تا بتوان به خوبی حرکت کرد و قسمت های مختلف خانه یا محل کار را تمیز کرد

آشنایی با بهترین جاروبرقی آب و خاک

معرفی جاروبرقی خانگی آب و خاک کارچر WD4

جاروبرقی خانگی کارچر WD4 از ظاهری مدرن برخوردار است و قابلیت های آن باعث می شود این دستگاه تبدیل به یک دستگاه با ارزش خرید بالا شود. جاروبرقی آب و خاک WD4 به مخزن پلاستیکی ۲۰ لیتری مجهز است. همانطور که گفته شد، مخزن پلاستیکی وزن کمی دارد و با توجه به طراحی بدنه جاروبرقی استفاده و جا به جایی به آن به قسمت های مختلف به آسانی امکان پذیر است.

معرفی جاروبرقی خانگی آب و خاک کارچر WD6 P Premium

یکی دیگر از دستگاه های آب و خاک موجود در بازار  مدل WD6 P Premium کارچر است. این قدرت مکش بسیار بالایی دارد و می تواند به خوبی هرگونه زباله و آلوده کوچک و بزرگ را جمع آوری کند. در کنار جاروبرقی خانگی آب و خاک کارچر WD6 P Premium نازل های مختلفی نیز عرضه شده است. با کمک این نازل های می توانید فضاهای محدود و غیر قابل دسترس را نیز نظافت کرد.

آیا جاروبرقی آب و خاک ارزش خرید دارد؟

وجود جاروبرقی در هر خانه ای مزایای خاص خود را دارد. بعضی مدل های جاروبرقی آب و خاک برای استفاده در فروشگاه یا کارگاه های صنعتی طراحی شده است. اما این موضوع باعث نمی شود که استفاده از آن در خانه کاربردی نباشد. زیرا جاروبرقی آب و خاک یک وسیله منعطف است که انواع مختلف آلودگی را می تواند از بین ببرد. اما اگر در محیط اطراف شما آلودگی های مرطوب یا جریان آب وجود دارد حتما پیشنهاد می کنیم از بین مدل های معرفی شده متناسب با نیاز خود یک مورد را انتخاب و خریداری کنید.

خرید محصولات خانگی کارچر با گارانتی 12 ماهه ابراهیم
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید