آسان ترین روش شستشو و نظافت فرش

دسترسی سریع

یک فرش زیبا به خانه احساس آرامش می‌ دهد، زیبایی ایجاد می کند و پا های شما را گرم نگه می ‌دارد. پهن کردن فرش، نه تنها جلوه ظاهری مناسبی ایجاد می کند هم خطرات احتمالی لغزش را به خصوص در خانه هایی که کودک دارند، بهبود می بخشد. در کنار ایمنی و ظاهر ایده آل، تلاش برای نگهداری و نظافت فرش از موارد با اهمیت به شمار می رود. نظافت فرش‌ ها، تمیز کردن منظم و کامل توصیه ای است که موجب حفظ ظاهر، افزایش طول عمر و حفظ بهداشت می‌ شود.

از بین بردن لکه از روی فرش

ممکن است در هنگام غذا خوردن، تماشای تلویزیون بر روی مبل یا زمین و یا زمانی که کودکان در خانه بازی می کنند، آلودگی ای ایجاد شود. در این موارد باید سریعا اقدام کنید، چرا که باقی مانده های غذا، نوشیدنی ها و سایر آلودگی ها اغلب سریعتر از آن چیزی که حتی بتوانید واکنش نشان دهید به فرش برخورد می کند و آلودگی ایجاد می کنند. حال برای آنکه لکه بری فرش انجام گیرد، در ادامه به بهترین روش شستن فرش در منزل اشاره شده است.

نظافت فرش ها به وسیله جارو برقی خانگی

یکی از کاربردی ترین دستگاه هایی که امروزه در تمامی خانه ها به منظور نظافت مورد استفاده قرار می گیرد، جاروبرقی است. جارو یرقی بهترین روش نظافت فرش در منزل است. در نظر داشته باشید یک فرش باید حداقل یک بار در هفته به طور کامل جارو برقی کشیده شود. جارو برقی ها به طور کلی دارای یک نازل قابل تعویض هستند که می توانید انتخاب کنید از کدام یک برای نظافت استفاده کنید. هنگام کار با جارو برقی خانگی کارچر، همیشه باید به آرامی کار کنید و نازل را به طور یکنواخت روی زمین حرکت دهید. همچنین در صورتی که کودکان یا حیوانات خانگی نیز در خانه به همراهتان زندگی می کنند، پیشنهاد می شود گاهی اوقات جارو برقی شارژی نیز داشته باشید تا در صورتی آلوده شدن، سریعا بتوانید فرش را نظافت کنید.

نظافت فرش ها با جارو برقی کرشر

مزایای بکارگیری از جارو برقی با فیلتر آب برای افرادی مبتلا به آلرژی

همانطور که گفته شد بهترین راه تمیز کردن فرش در منزل بکارگیری از دستگاه جارو برقی کارچر است. جاروبرقی با فیلتر آب جایگزینی مناسب برای مبتلایان به آلرژی و حساسیت می باشد. در واقع این نوع از جارو برقی ها نه تنها عدم ایجاد حساسیت برای افراد را تضمین می کنند بلکه هوا تازه و تمیز را به محیط بر می گرداند. یک جاروبرقی با فیلتر آب ۹۹.۵ درصد تمام ذرات هوا را فیلتر می کند و باعث می شود آلودگی ها، باکتری ها و قارچ ها به فیلتر آب جذب شوند و به ویژه برای افرادی که آلرژی دارند هوای مطبوع تری در خانه ایجاد شود. یکی دیگر از مزایای جارو برقی با فیلتر آب، کاهش بوی نامطبوع می باشد.

طراوت الیاف فرش با دستگاه بخارشوی

هنگامی که مبلمان را جابجا می کنید، اغلب با یک مشکل مواجه می شوید. فرورفتگی های باقی مانده از پای های مبل بر روی فرش که در جایی که مبلمان قبلاً روی آن قرار داشتند، به وضوح قابل مشاهده است. برای حل این مشکل تنها کافی است از دستگاه بخارشوی استفاده کنید. در ابتدا یک پارچه خشک در آن ناحیه قرار دهید و آن را با بخار داغ اسپری کنید تا الیاف متورم شوند و فرورفتگی های فرش از بین بروند.

 
نظافت سریع فرش با بخارشوی

نظافت سریع و بهینه فرش با بخارشوی

نحوه استفاده از بخارشوی برای نظافت فرش بسیار ساده و راحت است. با استفاده از این دستگاه می توانید ضمن از بین بردن کثیفی و آلودگی، فرش و موکت را نیز تا حد امکان تمیز کنید. پس از تمیز کردن کامل ناحیه مورد نظر با دستگاه جاروبرقی، از بخارشوی استفاده کنید و آن را روی سطح مورد نظر بکشید تا همه لکه ها و کثیفی ها پاک شوند. بخارشوی خانگی یکی از تجهیزات نظافت خانگی کارچر به تنهایی می تواند بهترین روش شستن فرش در منزل برای سطوح مختلف به شمار رود. زمانی که زمان اهمیت دارد یا فضا محدود است، می توانید با استفاده از بخارشوی برای تمیز کردن فرش و انواع سطوح به نتیجه دلخواه برسید. از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به کاهش بوی نامطبوع اشاره کرد.

دستگاه شستشوی مبل و فرش خانگی

یکی دیگر از تجهیزات نظافت فرش در منازل، استفاده از دستگاه فرش شور خانگی است. این دستگاه با توان بالای نظافت عمقی الیاف فرش و موکت، دستگاه کارآمدی در نظافت این کفپوش ها می باشد. به علاوه از این دستگاه میتوانید در نظافت مبلمان پارچه ای نیز استفاده نمایید تا کیفیت برتر تمیزی سطوح مبلمان را نیز کسب نمایید.

خرید آنلاین محصولات نظافتی کارچر آلمان از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.