راهنمای استفاده و طرز کار دستگاه جاروبرقی آب و خاک

دسترسی سریع

جاروبرقی آب و خاک برای جمع آوری انواع آلودگی های مرطوب و خشک از سطوح کف استفاده می شود. جمع آوری برخی از آلاینده ها و همچنین مایعات، از مواردی است که با استفاده از بیشتر جاروبرقی ها امکان پذیر نیست. در این موارد نیاز به بکارگیری جاروبرقی آب و خاک کارچر است که جمع آوری هم زمان مایعات و گرد و خاک را انجام می دهد. از این نوع جاروبرقی کارچر برای حذف و پاک کردن مواد جامد و مایعات از کف سرامیک، فرش و موکت استفاده می شود. در نظر داشته باشید برای جلوگیری از هدر رفتن هزینه ها، بهترین جاروبرقی آب و خاک را باید با معیارهایی انتخاب کرد که در ادامه به این موارد پرداخته خواهد شد.

جاروبرقی آب و خاک چیست؟

جاروبرقی آب و خاک کارچر دستگاهی موثر برای تمیز کردن محیط های مختلف و حذف آلودگی های سرسخت از جمله آب و مایعات از سطوح است. جاروبرقی آب جمع کن نسبت به سایر جارو برقی ها قدرت بیشتری دارند، آنها می توانند مایعات را نیز مکش کنند. توجه داشته باشید جمع آوری هم زمان مایعات و گرد و غبار با جارو برقی آب و خاک کارچر ، بدون آسیب رساندن به جاروبرقی انجام می دهد. ساختار بدنه و قدرت موتور جاروبرقی آب و خاک به گونه ای است که ساختار حرفه ای تری را ارائه میدهد و برای مکش و جداسازی مایعات و جامدات در حجم بالا نیز این امکان را فراهم می آورد.

طرز کار جاروبرقی آب و خاک

طرز کار جاروبرقی آب و خاک

طرز کار جاروبرقی آب و خاک به صورتی است که سیستم فیلتراسیون این دستگاه، باعث شده دستگاه به طور موثری مایعات و مواد جامد را جمع آوری کند. عملکرد جاروبرقی آب و خاک به طور کلی به این گونه است که طراحی آن دو مخزن مجزا برای جمع آوری آب و زباله های خشک طراحی شده است. این آلودگی ها توسط پمپ جاروبرقی آب جمع کن از طریق خرطومی به مخزن جذب می شود.

کاربرد های جاروبرقی آب و خاک

همان طور که بیان شد از جاروبرقی آب جمع کن می توان برای جمع آوری مایعات و همچنین مواد خشک و جامد استفاده کرد. کاربرد های جاروبرقی مخصوص مکش آب بسیار زیاد است و از آن در مکان های مختلفی می توان استفاده نمود. جاروبرقی آب و خاک یک دستگاه تمیز کننده همه کاره است که قادر به مکیدن تمامی آلودگی های مایع و جامد است. اما توجه داشته باشید تنها در یک صورت نمی توانید از این جاروبرقی استفاده کنید، آن هم زمانی است که آلاینده ها قابل اشتعال و اسیدی باشند، در این موارد نوع دیگری از جاروبرقی ها قابل استفاده هستند.

مکش آب با جاروبرقی آب و خاک خانگی

راهنمای کاربری با جاروبرقی آب و خاک

بهترین و اصولی ترین روش استفاده از جاروبرقی آب و خاک کارچر مطالعه دفترچه راهنما است. از طرف دیگر، جاروبرقی آب جمع کن عملکردی مشابه جاروبرقی های دیگر دارد با این تفاوت که جمع آوری هم زمان مایعات و گرد و خاک را انجام می دهد. عایق بندی مناسب دستگاه یکی از ویژگی های مهم در طراحی آن است تا رطوبت جذب شده به اجزای حیاتی مانند پمپ و موتور سرایت نکند. مکش آب نیز خطر برق گرفتگی برای کاربر ایجاد نمی کند و کاربر می تواند به کار خود ادامه دهد و محیط را نظافت کند. همچنین به دلیل سهولت تخلیه مخزن پس از هر بار استفاده، هیچ بوی نامطبوعی در داخل جاروبرقی آب و خاک کارچر ایجاد نمی شود. این رده جاروبرقی ها همانند زمین شوی کارچر قابلیت جمع آوری انواع مایعات و مواد جامد را داشته و کیفیت نظافت را ارتقا می بخشند.

راهنمای خرید بهترین جاروبرقی آب و خاک

برند کارچر روز به روز طرح های جدید را به بازار معرفی می کند. مهترین معیار انتخاب بهترین جاروبرقی آب و خاک قابلیت جمع آوری انواع آلودگی ها است. همچنین عملکرد مطلوب مکش آلاینده ها مورد دیگری است که در خرید جاروبرقی آب و خاک باید در نظر گرفته شود. یکی دیگر از عوامل مهمی که در هنگام خرید جاروبرقی آب و خاک باید در نظر گرفت، سهولت استفاده از آن است. بهترین جاروبرقی آب و خاک دارای سیستم فیلتراسیون قوی و متمایز برای مایعات و جامدات هست. انتخاب بهترین جاروبرقی آب و خاک با در نظر گرفتن سرمایه لازم و کارایی دستگاه با استفاده از معیار های مختلفی از جمله موارد زیر انجام می گیرد.

فیلتراسیون قدرتمند جاروبرقی آب و خاک

فیلتر با جذب ذرات ریز از بازگشت آنها به محیط جلوگیری می کند. در نتیجه در هنگام خرید جاروبرقی آب و خاک در نظر بگیرید بهترین جاروبرقی آب و خاک باید دارای سیستم فیلتراسیون قوی باشد تا ذرات و گرد و خاک را در خانه دور نگه دارد.

ظرفیت مخزن

در خرید جاروبرقی آب و خاک باید ظرفیت مخزن آب دستگاه را در نظر گرفت. برای صرفه جویی در زمان، اگر مایعات زیادی در محیط را می خواهید مکش کنید، یک جاروبرقی با مخزن بزرگ را انتخاب نمایید.

با در نظر گرفتن معیارهای گفته شده می توانید به راحتی مدل مناسب را از بین  را برای خرید بهترین مدل انتخاب کرده و قیمت جاروبرقی آب و خاک صنعتی را جویا شوید.

خرید آنلاین محصولات نظافتی کارچر آلمان از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم

1 نظر در “راهنمای استفاده و طرز کار دستگاه جاروبرقی آب و خاک

  1. blank محمدرضا طالقانی گفت:

    کیفیت جاروبرقی کارچر واقعا بالاس. چندسالی میشه استفاده میکنم و مث روز اولش مکشش خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید