راهنمای استفاده از بخار شوی برای نظافت درز و شکاف کاشی ها

دسترسی سریع

به طور کلی فضا های باریک همواره مکان مناسبی جهت تکثیر باکتری ها، عوامل بیماری زا و آلودگی ها می باشد. ممکن است کف آشپزخانه و یا سایر سطوح کف، مواد غذایی، چسب و یا سایر آلودگی ها ریخته شده و زمان زیادی از آن گذشته باشد، در نتیجه ظاهری نه چندان دلپذیر ایجاد می کند. آلودگی های سر سخت و خشک شده را نیز با به کار گیری بخار می توان مسقیما از بین برد.

کاربرد بخارشوی برای نظافت درز و شکاف کاشی ها

لزوم به کارگیری از بخارشوی کارچر

راهنمای استفاده از بخار شوی برای نظافت درز و شکاف کاشی ها به این صورت است که با اتصال نازل سوزنی به بخارشوی، نا نظافت درز کاشی ها، سرامیک ها و فضاهای باریک به صورت ایده آل و به طور کامل انجام می شود. تمامی آلودگی های بین کاشی ها که باعث آلوده دیده شدن محیط می شود را با استفاده از دستگاه بخارشوی خانگی می توان از بین برد. همچنین در صورت لزوم می توانید یک برس گرد به بخارشوی متصل کنید و نظافت را به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید.

در مورد سایر فضا های درزدار و شکاف دار نیز بسیار مناسب بوده و دیگر خبری از آلودگی ها باقی نمی گذارد.. با به کار گیری  نازل سوزنی، درزها به خوبی نظافت می شوند و بین شکاف ها دیگر خبری از آلودگی نمی باشد. بعد از استفاده از بخارشوی، سطح را می توان با یک پارچه خشک کرد. همواره توجه داشته باشید که برای مدت کوتاهی از بخارشوی استفاده کنید تا از آسیب رساندن به سطوح جلوگیری کنید.

خرید آنلاین محصولات نظافتی کارچر آلمان از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.