راهنمای استفاده از بخارشوی برای نظافت پنجره ها، شیشه ها و آینه ها

دسترسی سریع

تمام سطح آینه یا پنجره خود را با پارچه بخارشوی و نازل دستی نظافت کنید. نکته مهم در فصل زمستان آن است که شیشه های بسیار سرد را در ابتدا از قبل گرم کنید و بخارشوی را در فاصله ۵ سانتی متری از شیشه یا پنجره خود قرار دهید. در ادامه مطلب در مورد راهنمای استفاده از بخارشوی برای نظافت پنجره ها گفته شده است.

نظافت شیشه ها با استفاده از اسپری کردن مواد شوینده، روشی بسیار هزینه بر و زمان بر محسوب می شود. به همین منظور با به کار گیری از بخارشوی، نظافت را در مدت کوتاهی و با بالاترین کیفیت انجام دهید.

راهنمای استفاده از بخارشوی برای نظافت پنجره ها به این گونه است که بخارشوی را از بالا به پایین روی شیشه بکشید، سپس آب متراکم را با استفاده از دستگاه به سمت پایین بکشید. برای جلوگیری از ایجاد خطوط، به صورت دوره ای نظافت را با پارچه نیز انجام دهید.

کاربرد بخارشوی در نظافت پنجره ها و آینه ها

مزایای استفاده از بخارشوی جهت نظافت پنجره ها و آینه ها

در طول روز بار ها جلو آینه میروید، در نتیجه تمیز بودن شیشه نیز در ایجاد حس خوشایند بسیار موثر است. انجام نضافت با دستگاه بخارشوی کارچر باید از بالا به پایین صورت گیرد و به آرامی انجام شود.

مزایای فراوانی در صورت نظافت پنجره با بخارشوی ایجاد می شود. بخارشوی نظافت را حتی در فضاهای سخت با دسترسی کم نیز راحت می کند و در زندگی روزمره بسیار کاربردی خواهد بود. لکه های باقی مانده بر روی شیشه همواره ظاهری ناخوشایند به آینده یا شیشه می دهند. به همین منظور در صورتی که  بعد از استفاده از بخارشوی، قطرات آب بر روی شیشه باقی ماند، جای نگرانی ندارد و می توانید به راحتی با استفاده از پارچه، نظافت را انجام دهید.

خرید آنلاین محصولات نظافتی کارچر آلمان از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.