بهترین راه برق انداختن و تمیز کردن آینه

دسترسی سریع

تمیز کردن آینه ها می تواند یکی از سخت ترین مکان هایی به شمار رود که نظافت آن در طول هفته چندین سری انجام می گیرد و ممکن است حتی بعد از شستن آینه نیز کثیف به نظر برسد. به همین دلیل انتخاب روشی مناسب به منظور پاک کردن آلودگی ها و باقی نگذاشتن هیچ لکه ای بر روی آینه اهمیت بسزایی دارد. آینه ها کاربرد های زیادی در دکوراسیون منزل دارند به گونه ای که هیچ خانه بدون آینه ای وجود ندارد. آینه ها مزایای گسترده ای دارند، افراد می توانند علاوه بر اینکه خودشان را در آینه ببینند، فضایی را که در آن از آینه استفاده شده است را بزرگ و وسیع تر نشان می دهد. آینه ها را می توان در هر قسمتی از خانه استفاده کرد، اما در مناطق خاصی وجود آن ها الزامی است. به طور مثال نصب آینه در بالای روشویی نکته ای است که در تمامی خانه ها انجام می گیرد.

نکات مهم تمیز کردن آینه

همان طور که گفته شد تمیز کردن آینه و شیشه ممکن است دشوار باشد اما به کارگیری دستگاه های مناسب می تواند میزان زحمت و تلاش را کاهش دهد و در عین حال نتیجه کار را بهبود بخشد. بر روی آینه و شیشه ها طبق مکانی که در آن قرار گرفته اند، آلودگی هایی ایجاد می شود. به طور مثال آینه ای که در دستشویی و حمام قرار می گیرد،‌ به مرور زمان رسوباتی بر روی آن قرار می گیرد که شستشوی آینه را سخت می کند.  در نظر داشته باشید همواره انتخاب مناسب ترین روش با توجه به نوع و عمیق بودن آلودگی تعیین می شود. نکات دیگری نیز وجود دارد که رعایت کردن آن ها در تمیز کردن آینه حائز اهمیت می باشد.

_ در صورتی که گرد و غبار بر روی آینه هست، می توانید در ابتدا با پارچه گرد و خاک را از روی شیشه و آینه پاک کنید و سپس به ادامه نظافت بپردازید.

_ هنگام استفاده از دستگاه شیشه شوی بهتر است پارچه و یا روزنامه ای را در زیر آینه پهن کنید آلودگی ها به پایین نریزند.

_ در هنگام شستشوی آینه مواظب قاب دور آینه ها باشید تا در هنگام نظافت آسیبی نبینند.

تمیزکردن شیشه با شیشه شوی کارچر

چگونه لکه های روی آینه را از بین ببریم؟

آلودگی های روی آینه به مرور زمان ایجاد می شوند. شستن آینه ممکن است کار دشواری به نظر برسد، اما چند کار وجود دارد که می توانید برای برق انداختن آینه انجام دهید. پس از تمیز کردن آینه، بدون شک می خواهید سطحی بدون لکه داشته باشید. استفاده از روزنامه های قدیمی برای تمیز کردن شیشه و آینه اولین قدم است. تکنیک بعدی ای که می توانید به منظور شستشوی آینه بکار بگیرید، استفاده از دستمال مناسب آینه هست که در بالاتر رفتن نظافت موثر بوده است. روش های دیگری نیز همچون استفاده از دستگاه شیشه شوی و بخارشوی وجود دارد که علاوه بر اینکه موجب بالاتر رفتن سرعت نظافت می شود، کیفیت تمیز کردن را نیز بالا می برد.

تمیز کردن آلودگی سطحی از آینه

به منظور پاک کردن آلودگی های سطحی شیشه، شستشوی آینه به وسیله دستمال مناسب آینه و یا دستگاه شیشه شوی انجام می گیرد. در صورتی که برنامه روتینی برای نظافت داشته باشید، برق انداختن آینه و تمیز کردن آن کار ساده ای است. بیشتر آلودگی های روی آینه ها محلول در آب هستند و می توان با مالش ملایم روی سطح شیشه آن ها را تمیز کرد. در صورت استفاده از انواع دستگاه شیشه شوی خانگی کارچر ، فرآیند برق انداختن شیشه به سرعت و فقط با حرکت دادن دستگاه انجام می گیرد و بعد از اتمام کار تنها کافی است با دستمال مناسب آینه میکروفایبر سطح را خشک کنید.

تمیز کردن آلودگی های عمیق از آینه

به مرور زمان ممکن است لوازم آرایشی ای مانند ژل مو، رژ لب، ریمل و یا رسوبات سفت و سخت آب بر روی آینه بنشیند. به منظور تمیز کردن از این قبیل آلودگی های عمیق، لازم است در ابتدا دستمال مناسب آینه را به مواد شیمیایی آغشته کنید و بر روی شیشه بکشید. استفاده از دستگاه های شیشه شوی و بخارشوی هم به عنوان جایگزین مناسبی برای مایع شوینده شناخته شده اند. تمیز کردن آینه ها با بخارشوی بدون نیاز به مواد شوینده صورت می گیرد. بخار داغ موجب از بین رفتن سر سخت ترین لکه ها بدون هیچ زحمتی می شود.

تمیز کردن آلودگی های عمیق از آینه با استفاده از بخارشوی کارچر

اصول تمیز کردن آینه با بخارشوی

از بین بردن لکه ها و برق انداختن آینه زمان بر است و باید در فواصل کوتاه انجام گیرد. از دستگاه بخارشوی خانگی کارچر به منظور جلوگیری از خراشیده شدن آینه ها برای شستن آینه و تمیز کردن آن استفاده می شود. بخار موثر ترین روش برای تمیز کردن آینه و شیشه ها است. این روش نظافت را با کیفیت بالا انجام می دهد و هیچ اثری از لکه و آلودگی ها باقی نمی گذارد و سطح را کاملا براق می کند.

مزایای بکارگیری بخارشوی

بخار آب داغ در منافذ سطحی که قرار است تمیز شود، نفوذ می کند و در عین حال که از مواد شیمیایی استفاده نمی کند، سطحی کاملاً تمیزتر از پاک کننده های معمولی ایجاد می کند. استفاده نکردن از مواد شیمیایی در فرآیند نظافت مزایای قابل توجهی برای افرادی دارد که به مواد شیمیایی حساس هستند یا سعی در کاهش استفاده از مواد شیمیایی در خانه های خود به ویژه در حضور کودکان دارند.

خرید آنلاین محصولات نظافتی کارچر آلمان از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.