راهنمایی استفاده از نازل زمین شوی

دسترسی سریع

گاهی آلودگی های موجود در سطوح کف به قدری عمیق و تثبیت شده می باشند، که به آسانی و با استفاده از روش های متداول از میان برداشته نخواهند شد. در چنین مواقعی با کمک گرفتن از دستگاه های بخصوص می توان این عملیات زمان بر و بعضا خسته کننده را به آسانی و با کیفیت بسیار بالا انجام داد. بعضی از دستگاه های کارواش خانگی کارچر با امکان اتصال به نازل زمین شوی ظاهری بی عیب و نقص برای نگه داشتن حیاط یا عرشه فراهم می سازند.

راهنمایی استفاده از نازل زمین شوی کارچر

اهمیت نگهداری و نظافت دوره ای سطوح

نظافت دوره ای، به ویژه پس از ماه های زمستان، به عرشه یا حیاط شما کمک می کند که به ظاهر اولیه خود باز گردد. استفاده از نازل زمین شوی امکان شست و شوی عمیق سطوح کف را فراهم می کند. این نازل با قرار گیری کامل بر روی زمین از پاشش آب به اطراف و انتقال آلودگی ها و یا آسیب به تجهیزات جلوگیری می کند.

نظافت با نازل زمین شوی کارچر

شستشوی مطمئن با نازل زمین شوی

نازل زمین شوی کارواش خانگی با یک فرایند دقیق، نتایج شستشوی مطلوبی را در مناطق بزرگ و کوچک تضمین می کنند. ترکیب نوآورانه در نازل، فشار بالا و تنظیم ارتفاع این امکان را فراهم می سازد که روی سطح زمین حرکت کند و نتایج یکنواختی ارائه دهد، در نتیجه مناطق اطراف شما عاری از هرگونه آلودگی می شوند.

این محصول با استفاده از سه نازل فشار قوی یکپارچه ، خاک سرسخت را می تواند به سرعت و به راحتی پاک کند. تیغه جاروبرقی یکپارچه برای حذف هرگونه آب کثیف ایده آل است. فرچه های یکپارچه که برای پله ها و لبه ها بسیار مناسب است و برای ورود به شیارهای کفپوش عالی عمل می کند.

روش صحیح استفاده از نازل زمین شوی

روش صحیح شستشوی حیاط یا عرشه

هرگونه مبلمان بیرونی، گلدان و یا سایر وسایل را از سطحی که می خواهید آن را تمیز کنید بردارید. این به شما نتایج یکنواخت تری می دهد.

مواد شوینده سنگ یا چوب را به دستگاه خود اضافه کنید و با یک حرکت رفت و برگشت، سطح حیاط را شستشوی دهید.

دستگاه کارواش خانگی خود را وصل کنید، یا نگاهی به طیف وسیعی از واترجت ها در سایت بیندازید تا دستگاه مناسب شما پیدا شود.

خرید آنلاین محصولات نظافتی کارچر آلمان از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.