راهنمای شستشوی سطوح پوشیده شده از جلبک و خزه

دسترسی سریع

در سطح خاک‌های مرطوب تعداد بسیار زیادی جلبک وخزه یافت می‌شود. سنگ‌ها و صخره‌ها محل‌های دیگری هستند که جلبک‌ها می‌توانند بر روی آن‌ها رشد کنند. شستشوی خزه هرگز یک کار باغی مورد علاقه نبوده، اما توصیه های عملی و نحوه استفاده از کارواش خانگی کارچر توضیح می دهد که چگونه آن ها را از بین ببریم و محیطی بدون خزه داشته باشیم. در نظر داشته باشید شستشوی لوازم باغبانی با دستگاه کارواش خانگی به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن انجام می گیرد.

از بین بردن جلک با کارواش خانگی

شستشوی با استفاده از آب تحت فشار

هنگام تمیز کردن به این نکته توجه داشته باشید که فشار آب در جلوی نازل بیشتر است: این بدان معناست که خاک و خزه های سرسخت باید در فاصله نزدیک پاک شوند، در حالی که خاک سبک یا سطوح حساس باید از فاصله بیشتری شستشو شود.

خزه نه تنها یک لایه ضخیم روی سطوح سنگفرش شده ایجاد می کند ، بلکه در منافذ سنگ فرش ها نیز باقی می ماند – برای حذف موثر آن ، باید از نازل چرخشی استفاده کنید و یا در صورت تمایل می توانید از نازل Full Control برای هدایت فشار مناسب و اطمینان از نظافت قوی تر استفاده کنید.

شستشوی سنگ فرش ها با دستگاه کارواش

استفاده از نازل چرخشی برای افزایش کارایی

نازل چرخشی قدرت تمیز کردن یک نازل نقطه ای متمرکز را با عملکرد نازل جریان مستقیم ترکیب می کند. جت فشار قوی را به صورت عمودی روی سطح مورد نظر نگه دارید و به آرامی از یک لبه منطقه پوشیده از خزه به طرف دیگر در فاصله حدود ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر شستشو دهید.

خرید آنلاین محصولات نظافتی کارچر آلمان از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم