راهنمای استفاده از بخار شوی برای نظافت فولاد ضد زنگ یا استیل

دسترسی سریع

فولاد ضد زنگ یا استیل به دلایل مختلفی از جمله ضد رسوب بودن، قابلیت تحمل وزن زیاد، مقاومت در برابر آب و آتش و همینطور سهولتی که در جهت نظافت ایجاد می کند، از محبوبیت بالایی برخوردار است. به خصوص امروزه در آشپزخانه های مدرن انواع لوازم و وسایلی که از استیل تشکیل شده اند یافت می شود، همچون هود،‌ سینک و …

فولاد ضد زنگ تنها در صورتی زیبا به نظر می رسد که هیچ آلودگی ای اعم از چربی بر روی آن وجود نداشته باشد. پس در نتیجه برای نظافت استیل و به دست آوردن نتیجه خوب، می توان از پارچه میکروفایبر زرد رنگ با پوشش نرم استفاده نمود. برای نظافت فولاد ضد زنگ از انواع بخارشوی کارچر هم می توان استفاده کرد که در ادامه مطلب  راهنمای استفاده از بخار شوی برای نظافت فولاد ضد زنگ( استیل ) گفته شده است.

استفاده از بخارشوی برای نظافت فولاد ضد زنگ

به کارگیری از بخارشوی جهت نظافت استیل

 در صورتی که گریس یا روغن روی سطح وجود داشته باشد، تنها راه از بین بردن آن، فشار دادن و مالش پی در پی است. اما با استفاده از بخارشوی با سرعت و سهولت زیادی انجام می گیرد. راهنمای استفاده از بخار شوی برای نظافت فولاد ضد زنگ( استیل ) به این صورت است که به آرامی چربی بر روی پارچه جمع می شود و دیگر خبری از آلودگی باقی نمی ماند. پس در نتیجه پارچه را گاه به گاه باید تعویض کنید. برای به دست آوردن نتیجه بدون خط و خش، سطح تمیز شده را با پارچه میکروفایبر زرد صیقل دهید و نظافت کنید.

خرید آنلاین محصولات نظافتی کارچر آلمان از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.