راهنمای استفاده از بخارشوی برای نظافت حمام

دسترسی سریع

تا به حال برایتان پیش آمده که رسوبات کهنه آب به مرور زمان در کنار شیر آلات و سایر فضا ها جمع شده باشند و برای نظافت آن به سختی افتاده باشید. برای نظافت سنگ آهک سر سخت و بقایای صابون می توان به راحتی با استفاده از پارچه ساینده که در کیت پارچه میکروفایبر موجود است، نظافت را انجام داد. اما برای نظافت رسوبات سر سخت می بایست از بخار شوی استفاده کرد که باعث سهولت نظافت می شود. در ادامه مطلب به راهنمای استفاده ار بخارشوی برای نظافت حمام پرداخته خواهد شد.

استفاده از بخارشوی برای نظافت حمام

نظافت لوازم داخل حمام و سرویس بهداشتی

راهنمای استفاده از بخارشوی برای نظافت حمام جهت جلوگیری از خراشیده شدن و آسیب دیدن اتصالات کروم یا فولاد ضد زنگ، می توان از نازل بخارشوی استفاده کرد، به این صورت که بخارشوی را نزدیک جسمی که می خواهید نظافت کنید، قرار دهید و منتظر بمانید تا آهک شکسته شود. اگر آهک هنوز تکان نمی خورد و یا در موقعیت مناسبی قرار نداشت، می توانید با اتصال برس بر سر نازل نظافت را به راحتی انجام دهید.

در صورتی که گریس یا روغن بر روی سطح وجود داشته باشد، راهنمای استفاده از بخارشوی برای نظافت حمام به این گونه است که پارچه ای بر روی ابزار دستی بخارشوی متصل کنید و در حین استفاده از انواع دستگاه بخارشوی ، مدام آن را بر روی سطح مالش دهید. در این صورت چربی ها به آرامی به پارچه جذب و از روی سطح پاک می شوند. بنابر این پارچه را گاه به گاه باید تعویض کرد.

برای کسب نتیجه بدون خط و خش، سطح تمیز شده را با پارچه میکروفایبر زرد به آرامی صیقل دهید. برای نظافت رسوبات سخت ابتدا لایه های ضخیم تر از بقایای آهک را در سرکه یا آب لیمو ریخته و بگذارید تا جذب شود. سپس با استفاده از بخاردهی معمولی از تشکیل رسوبات آهکی در آینده نیز جلوگیری خواهد شد.

خرید آنلاین محصولات نظافتی کارچر آلمان از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.