شستن سطل زباله در سریع ترین زمان

دسترسی سریع

سطل زباله منبع آلودگی های آشپزخانه است و اگر به موقع تخلیه نشود و ضایعات مواد غذایی به درستی تفکیک نشود، محل رشد انواع میکروب ها و شیوع بیماری ها است. شستشوی سطل زباله، به ویژه سطل های آشپزخانه و حمام، برای جلوگیری از تجمع و رشد میکروب از اهمیت بالا و ویژه ای برخوردار می باشد. برخی معتقدند با خالی کردن سطل زباله و بیرون آوردن کیسه، سطل تمیز و عاری از میکروب می شود. در حالی که این یک تصور غلط و رایج است که بیشتر افراد دارند. گندزدایی سطل زباله حداقل یک بار در هفته ضروری است. پس باید به دنبال راه حلی موثر و مناسب بود تا نظافت سطل سریعا انجام گیرد. شستن سطل زباله یکی از کار هایی است که تمامی افراد از آن بیزارند. با این حال، با استفاده از کارواش خانگی می توانید گندزدایی سطل زباله را در کوتاه ترین زمان با نتیجه دلخواه انجام دهید.

اهمیت شستن سطل زباله

به دلیل وجود ضایعات و پساب های موجود معمولا بوی نامطبوعی از سطل زباله به مشام می رسد و ماندگاری آن تا هنگام تخلیه شدن و گاها تا هنگام شستشوی سطل زباله باقی خواهد ماند. این آلودگی و بو سطل زباله را ترک نمی کند و ماندگاری آنها ممکن است منجر به انتشار باکتری ها، میکروب ها و همچنین احساس ناخوشایندی شود. در نتیجه باید از روشی برای گندزدایی سطل زباله بکارگیری کرد که در عین به صرفه بودن، نتایج خوبی را به همراه داشته باشد. از کارآمد ترین و مناسب ترین این روش ها می توان به استفاده از دستگاه کارواش خانگی اشاره کرد.

شستشوی سطل زباله با دستگاه کارواش

شستشوی سطل زباله با دستگاه کارواش

اگرچه تمیز نگه داشتن سطل و عاری از میکروب بودن آن تقریبا غیرممکن است، اما شستن سطل زباله باعث از بین رفتن میکروب ها و جلوگیری از آلوده شدن سطل می شود و پیشنهاد شده این کار را حداقل یک بار در هفته انجام دهید تا از انتشار میکروب به مکان های دیگر جلوگیری شود. شستن سطل زباله با بکارگیری کارواش خانگی، به سادگی و با کسب نتایج شگفت انگیزی صورت می گیرد.


گام ۱: در ابتدا برای تمیز کردن سطل، نازل متغیر را به دستگاه کارواش متصل کنید تا تکیه های بزرگ آلودگی ها جدا شوند.

گام ۲: سطل را با مواد شوینده شستشو دهید تا آلودگی ها، چربی ها و بوی نامطبوع از بین بروند. نکته قابل توجه این است که برای استفاده از مواد شوینده با استفاده از کارواش، مطمئن شوید که درپوش مواد شوینده برداشته شده و به دستگاه وصل شده است. سپس نازل متغیر را روی کمترین فشار تنظیم کنید تا مطمئن شوید مواد شوینده از بین می رود.

گام ۳: مواد شوینده را برای چند دقیقه بگذارید تا روی سطح باقی مانده باشد.

گام ۴: سطل را با استفاده از نازل متغیر به صورتی شستشو دهید که تمامی مواد شویینده از روی آن پاک شوند و در انتها آب موجود در داخل سطل را به طور کامل خالی کنید.

خرید آنلاین محصولات نظافتی کارچر آلمان از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.