تمیزی شگفت انگیز شیشه با شیشه شوی خانگی

دسترسی سریع

بسیاری از افراد خانه هایی با نور کم را دلگیر و اذیت کننده می دانند. به همین منظور در بیشتر موارد برای انتخاب خانه مورد نظر خود علاوه بر معیار هایی همچون موقعیت، دسترسی، هزینه و… به عواملی دیگری مانند میزان نور گیر بودن و داشتن پنجره های بزرگ و وسیع نیز توجه می کنند. تمیز کردن شیشه با شیشه شوی خانگی راهکاری به صرفه به شمار می رود.

در تمیز کردن شیشه ها به چه مواردی باید دقت کنیم؟

با وجود اینگونه پنجره ها، ترکیبی از حس تازگی، زیبایی و روشنایی را با محیط بیرون خود تجربه خواهید کرد. برای تمیز کردن شیشه های پنجره و درخشش آن موارد مختلفی را باید در نظر بگیریم. به منظور سریع خشک شدن ماده تمیز کننده بر روی شیشه و جلوگیری از ایجاد لکه های ناخوشایند بر روی آن، مواردی از قبیل تمیز نکردن شیشه ها زیر تابش مسقتیم آفتاب، عدم استفاده بیش از حد از ماده تمیز کننده و تمیزی قاب های پنجره ها باید مورد توجه قرار گیرد. استفاده از دستگاه شستشوی شیشه بهترین روش برای تمیزی و درخشش شیشه ها است که از محبوبیت بالایی در بین افراد برخوردار می باشد.

تمیز کردن شیشه با شیشه شوی کارچر

دلایل عدم استفاده از پنجره های وسیع

عواملی همچون آلودگی هوا، افزایش روز افزون گرد و غبار و همچنین لکه هایی که به وسیله کودکان یا حیوانات خانگی بر روی شیشه ایجاد می شود، باعث تسریع کثیف شدن شیشه ها و در نتیجه باعث بد منظره کردن محیط اطراف دید ما می شود. به علت وسیع بودن پنجره ها، همواره مشکل دسترسی سخت به تمامی قسمت های پنجره وجود دارد و باز هم بخش هایی باقی می ماند که تمیز نشده اند. با توجه به این نکات همواره یکی از دلایلی که افراد از پنجره های بزرگ و وسیع استفاده نمی کنند، سختی و دشواری در تمیز کردن شیشه های پنجره ها می باشد.

امروزه با پیشرفت صنایع مختلف، به کار گیری فناوری جدید برای دستیابی به درخشش و تمیز کردن شیشه ها، باعث راحت تر انجام شدن، دقیق تر بودن و درخشش بیشتر شیشه ها می شود. 

روش سنتی تمیز کردن شیشه

در گذشته افراد در ابتدا آلودگی های درشت موجود روی پنجره و شیشه های خود را با برس دستی و یا پارچه خشک پاک می کردند و سپس از پارچه بدون پرز و یا اسفنج با مقدار کمی آب ولرم و ماده شوینده استفاده می کردند.

روش فوق العاده تمیز کردن شیشه با شیشه شوی

امروزه افراد با استفاده از اسپری، ماده شوینده خود را به مکان مورد نظر آغشته و با پارچه میکرو می کشند. سپس برای تمیز کردن شیشه با شیشه شوی خانگی می توان تمامی مساحت شیشه حتی بخش اهایی که دسترسی به آن ها سخت تر است را درخشان کرد.

در جهت راحتی شما، مجموعه تجهیزات خانگی ابراهیم دستگاه های شیشه شوی خانگی را معرفی می کند. ترکیب هوشمند شیشه اسپری و پارچه میکروفیبر به همراه دستگاه شست و شوی شیشه که دارای عملکرد و مکشی قوی می باشد، تمیزی و درخشش پنجره ها را برای شما تضمین می کند.

کاربرد شیشه شوی خانگی کارچر

سایر موارد کاربرد شیشه شوی خانگی

از دستگاه شیشه شوی خانگی کارچر برای تمامی سطوح صاف ( آینه، کاشی، میز های شیشه ای و…) استفاده می شود.

دستگاه شیشه شوی خانگی علاوه بر داشتن کاربرد در تمیز کردن شیشه ی پنجره خانه هایمان، یک دستیار و کمک کننده به ما در تمیز کردن سایر سطوح شیشه ای نیز می باشد. سطوح مخلفی همچون کاشی دیوار ها، آینه، میز و در های شیشه ای.

تمیز کردن شیشه با شیشه شوی خانگی تجربه ای شیرین و لذت بخشی را برای ما ایجاد می کند. این دستگاه ها دارای قابلیت هایی از جمله مدیریت آسان، داشتن وزن کم و راحتی کار می باشد. استفاده از این دستگاه باعث صرفه جویی بسیار زیاد وقت کاربران می شود.

خرید آنلاین محصولات نظافتی کارچر آلمان از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.