۲ دستگاه مناسب شستشوی شیشه

دسترسی سریع

یکی از محبوب ترین کار های روزمره خانه، تمیزکردن شیشه ها و پنجره ها می باشد. در صورتی که نظافت شیشه ها را به روش سنتی انجام دهید، لازم است زمان زیادی را صرف کنید به خاطر اینکه اغلب رگه ها و خطوطی بر روی شیشه باقی می ماند و در نتیجه به ندرت سطح تمیز می شود. در ادامه برای شستشوی شیشه ها به روش های منحصر به فردی اشاره شده است.

بهترین زمان برای نظافت شیشه ها

همواره تعدد و بزرگ بودن اندازه پنجره ها باعث جذابیت و انتشار بیشتر نور و روشنایی در خانه می شود اما وقتی که به دلیل شرایط جوی و آب و هوای نامساعد، گرد و غبار و باران فراوان، شیشه ها از بیرون آلوده شوند و یا از داخل کودکان و حیوانات خانگی لکه هایی را به جای بگذارند، شیشه طوری دیده می شود که انگار چندین ماه است که نظافت نشده است. در نتیجه با توجه به میزان آلودگی ها، حداقل ماهی دو بار بیرون و داخل شیشه ها را باید نظافت نمود.

هنگام ظهر، خورشید مستقیم به زمین می تابد. نظافت شیشه ها در این هنگام به دلیل زود خشک شدن و ایجاد لکه بر روی آن مناسب نمی باشد. بنابراین نظافت شیشه ها در روز هایی که هوا آفتاب شدید، بارانی و برفی نیست مناسب ترین زمان ممکن می باشد.

شستشوی شیشه ها با مواد شوینده

در مواقعی که آلودگی پنجره ها زیاد باشد، از مواد شوینده نیز می توانید استفاده کنید. به غیر از شیشه شوی های موجود در بازار می توانید از کنسانتره های مواد شوینده استفاده کنید. توجه داشته باشید قبل از استفاده با مقدار کمی آب ترکیب کنید. مواد شوینده آلودگی ها و چربی های روی سطح به طور کامل از بین می برد. در واقع با افزودن یک لایه، باعث می شود زمان طولانی تری طول بکشد تا شیشه ها آلوده شوند.

مناسب ترین تکنیک ها جهت نظافت پنجره ها

توجه داشتن به روش های شستشو و به کارگیری از تکنیک در نظافت، موجب عملکردی بهینه و بالاتر رفتن کیفیت نظافت می شوند. از آن جایی که قاب پنجره ها همانند شیشه ها در معرض آلودگی قرار می گیرند، هنگام نظافت آن ها را نیز نظافت کنید. در ابتدا آلودگی های سر سخت را جدا کرده و سپس با استفاده از مواد شوینده و پارچه ای نرم، از بین بردن آلودگی ها را انجام دهید.

تمیزکردن شیشه با دستگاه شیشه شوی

به کارگیری از دستگاه بخارشوی و شیشه شوی

امروزه از روش های دیگری برای بهبود نظافت می توان بهره برد. روش هایی همچون به کارگیری از دستگاه بخارشوی و شیشه شوی، که در جهت بالاتر بردن سرعت و صرفه جویی در مصرف آب استفاده می شود. در ابتدا به معرفی دستگاه شیشه شوی پرداخته شده است.

طرز کار دستگاه شیشه شوی

شیشه شوی خانگی کرشر تمیز کردن شیشه ها را بسیار آسان انجام می دهد. در واقع می توان گفت دلیل محبوبیت بالای این دستگاه، باقی نماندن هیچ لکه و سرازیر نشدن آب آلوده می باشد. دستگاه شیشه شوی سبب می شود، آب آلوده مستقیما به مخزن سرازیر شود و رگه هایی بر روی شیشه باقی نماند. حوزه کاربرد این دستگاه بسیار متنوع می باشد به گونه ای که برای شستشوی شیشه، پنجره، آینه، درب های شیشه ای، کاشی و سرامیک و… از آن استفاده می شود.

طرز کار دستگاه شیشه شوی کارچر

طرز کار دستگاه بخارشوی

دستگاه بخارشوی به عنوان دستگاهی همه کاره و مورد نیاز در تمامی محیط ها شناخته شده است. از بخار شوی می توان برای نظافت شیشه ها، پنجره ها، آینه ها، اتو کردن لباس ها و پرده ها، سرامیک و کاشی ها و … استفاده کرد. طرز کار با این دستگاه به صورتی است که در ابتدا نازل دستی به همراه پارچه میکروفایبر بخارشوی را به کاربگیرید. آلودگی های سخت را نیز به راحتی با بخارشور می توان از بین برد. بهترین راهکار برای تمیز کردن قاب پنجره نیز استفاده از یک پارچه نرم می باشد.

خرید آنلاین محصولات نظافتی کارچر آلمان از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.