کاربرد دستگاه شیشه شوی در جمع آوری مایعات از سطح زمین

دسترسی سریع

برای خیلی از ما پیش آمده که به دلیل برخورد دستمان با لیوان آب ما، آب بر سطح میز یا زمین بریزد. جمع آوری آب ریخته شده بر سطوح سنگ و سرامیک کف یا شیشه میز با روش های مختلف قابل اجرا است. اما کیفیت و کارایی این روش ها با یکدیگر متفاوت بوده و نتایج متنوعی به همراه خواهد داشت. در این مقاله جمع آوری و نظافت مایعات با دستگاه شیشه شوی و سایر تجهیزات نظافت خانگی کارچر از سطوح را برای شما شرح خواهیم داد و از مزایای استفاده از این دستگاه کارآمد در نظافت خانگی صحبت خواهیم کرد.

انواع روش تمیز کردن مایعات از روی سطوح

همانطور که گفته شد، نظافت مایعات ریخته شده بر سطوح با روش های گوناگونی قابل اجرا است. از جمله این روش های میتوان به استفاده از دستمال های معمولی، یا میکروفایبر و یا کاربرد دستگاه شیشه شوی خانگی اشاره داشت. هر یک از این روش ها فرایند نظافت مایعات از سطوح را انجام می دهند، اما استفاده از شیشه شوی کارچر خانگی، برتری هایی نسبت به روش دستمال میکروفایبر دارد. تمیز کردن مایعات ریخته شده بر سطح زمین و میز کار با شیشه شوی خانگی کارچر، به دلیل قدرت مکش بالای این دستگاه، سریع ترین و آسان ترین راهکار نظافت بوده و بدون هیچگونه دردسر نسبت به نظافت با پارچه و دستمال کاغذی کیفیت و نتیجه برتر ارائه خواهد داد.

اساس کار دستگاه شیشه شوی خانگی

برای استفاده از دستگاه شیشه شور خانگی در جمع آوری مایعات ریخته شده بر سطح کف یا میز کار، انجام چند مرحله کوتاه و کارآمد میتواند دردسر نظافت این مایعات را به سرعت برطرف نماید. این چند مرحله آسان برای جمع آوری و نظافت مایعات با دستگاه شیشه شوی قابل اجراست تا شما بتوانید با بالاترین کیفیت و سرعت، آلودگی ایجاد شده را برطرف نمایید. در ادامه مراحل کاربرد دستگاه شیشه شوی کارچر را شرح خواهیم داد.

انواع روش تمیز کردن مایعات از روی سطوح

جمع آوری و تمیز کردن مایعات ریخته شده

زمانی که آب، شربت یا مایعات بر سطح میز یا کفپوش ها ریخته میشوند، جمع آوری آن با دستمال های معمول کار چندان دلچسبی نخواهد بود و اغلب ترشحات مایع ریخته شده میتواند بر دست یا سطح باقی مانده و یا در حین جابجایی دستمال تا سینک بر زمین چکیده و باعث انتشار بیشتر آن در محیط گردد. در اینجا برای برطرف کردن این مشکل، راه حل بهتری هم هست! فقط کافی است دستگاه شیشه شوی خانگی کارچر را برداشته و با یک حرکت ساده روی سطح خیس شده و آغشته به آب و شربت، سطح را به طور کامل خشک نمایید.

تخلیه آب و مایع مخزن شیشه شوی خانگی

همانطور که گفته شد، یکی از مراحل جمع آوری و نظافت مایعات ریخته شده، انتقال آن به خارج از محیط است، که در استفاده از دستمال احتمال ریخته شدن و باقیماندن لکه های آب یا مایع مورد نظر بسیار بالا است. این در حالی است که استفاده و کاربرد دستگاه شیشه شوی کارچر در نظافت و تمیز کردن مایعات ریخته شده، علاوه بر اینکه سطح را به طور کامل خشک می نماید، جابجایی و تخلیه آسان آن از عدم انتشار بیشتر مایعات در محیط پیشگیری می نماید. در نظافت مایعات با دستگاه شیشه شوی هنگامی که مخزن آب کثیف پر شد، به سادگی مخزن را از دستگاه جدا نموده و آن را خالی کنید. بعد از تخلیه و نظافت مخزن میتوانید آن را مجدد در جای خود روی دستگاه نصب نمایید.

تعویض تیغه های شیشه شوی پنجره خانگی کارچر

در استفاده از دستگاه شیشه شوی خانگی نکته اصلی و قابل توجه برای حفظ کیفیت نظافت دستگاه، تعویض به موقع تیغه های لاستیگی دستگاه است. مانند سایر تجهیزات نظافتی، بعد از مدتی نظافت مایعات با دستگاه شیشه شوی، تیغه های لاستیکی مکش این دستگاه دچار فرسودگی خواهند شد. فرسوده شدن تیغه ها، میتواند باعث باقیماندن مایعات،‌ لکه و رد در حین نظافت شیشه و سطوح گردد. اگر تیغه های لاستیکی شیشه شور خانگی شما دچار فرسودگی شده است، می توانید تیغه های جایگزین را از مراکز پشتیبانی و خدمات تهیه نموده و آن را تعویض نمایید تا به کیفیت بالای نظافت سطوح در جمع آوری مایعات و شستشوی شیشه و پنجره دست یابید.

کاربرد دستگاه شیشه شوی کرشر در نظافت انواع مایعات

کاربرد دستگاه شیشه شوی کرشر در نظافت انواع مایعات ریخته شده بر روی سطوح

بکار گیری دستگاه شیشه شوی خانگی در نظافت و جمع آوری انواع مایعات ریخته شده بر سطوح امکان پذیر می باشد. دستگاه شیشه شوی خانگی کارچر، با توجه به نیاز شما قادر به استفاده از نازل ها و سری مکش بزرگ و کوچک است که برای هر دو نوع آن تیغه لاستیکی جایگزین وجود دارد. دلیل وجود سری های با سایز متفاوت، سهولت و سرعت بخشیدن به فرایند نظافت سطوح و شیشه ها با ابعاد مختلف است. همچنین در برخی موارد استفاده از سری کوچک دستگاه، کاربری و نظافت بهینه در سطوح کم وسعت را به همراه خواهد داشت. کفپوش های سنگی، سطح میز و شیشه میز و اجاق گاز، از جمله سطوح مختلفی است که با استفاده از این دستگاه نظافتی کاربردی، قابل نظافت است.

مزیت نظافت مایعات با دستگاه شیشه شوی نسبت به دستمال های نظافتی

از اصلی ترین برتری های استفاده از دستگاه شیشه شوی کارچر در جمع آوری، نظافت و تمیز کردن مایعات ریخته شده نسبت به انواع مختلف دستمال های نظافتی، عدم انتشار بیشتر مایعات و جلوگیری از باقیماندن لکه و رد در حین نظافت سطوح می باشد. افزایش سرعت و کیفیت نظافت از دیگر مزایای کاربرد دستگاه شیشه شور خانگی در نظافت مایعات از سطوح مختلف به شمار می آید. کاهش حجم فعالیت کاربر، مکش کامل مایعات، سهولت تخلیه مخزن دستگاه از جمله مزایای بکار گیری این دستگاه نظافت خانگی در جمع آوری مایعات ریخته شده بر سطح به شمار می آید.

خرید آنلاین محصولات نظافتی کارچر آلمان از فروشگاه محصولات خانگی ابراهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.